eskisehirseriilanlar.com
Sayısal Özel Ders & Öğrenci Koçluğu
 
Sayısal Özel Ders & Öğrenci Koçluğu
 
İlanı Veren
Eskişehir Can Eğitim Danışmanlık
Email
velicancesmecik@gmail.com
Telefon
0 (544) 844 48 35
 


Eskişehir
12.10.2018
Sayısal Özel Ders & Öğrenci Koçluğu 
 
Öğrenci Koçluğu;

Öğrencilerin kendilerini tanımaları, güçlü yanlarını ve yeteneklerini keşfetmelerini, hedef koymalarını sağlamaya ve kaynaklarını daha iyi kullanabilmelerine yönelik, yol haritası ve eylem planı yapmalarına destek sağlayan hizmettir.

Öğrenci Koçluğu ne sağlar?
Öğrenci kimliğindeki bireyin, okul yaşamını ve hayatının diğer alanlarını düzenlemesinde çözüm yaratıcı yaklaşımlarda bulunur. Öğrencinin, içsel dünyasında farkındalığını arttırır. Ders ve okul başarısının yanı sıra, hayat başarısı konusunda yardımcı olur, yön gösterir. Yeni bakış açıları geliştirerek kendini daha iyiye taşımasına yardımcı olur.

Yöntem;

Çalışma minimum 4 görüşme ile başlar, Birebir, kişiye özel çalışma, Çalışma süresi 60 dakikadır.

Görüşmeler her hafta üst üste yapılması tercih edilir. Aylık paket 4 yüz yüze görüşmeyi kapsamaktadır. Aylık paket alındığında ödeme programın başında ödenir. Aylık paket tercih edilmez ise her görüşme için tek ödeme, görüşmeler sırasında yapılabilir.

Özel Ders;

Kurumumuzda öğrencimizin eksiklerine yönelik, alanlarında uzman ve en az 5 yıllık tecrübeye sahip öğretmenler tarafından sayısal branş derslerinden ( Matematik, Fen ve Teknoloji, Fizik, Kimya, Biyoloji) birebir özel ders hizmeti alabilirsiniz.

’’Eskişehir Can Eğitim Danışmanlık Merkezi’’

Arifiye Mahallesi İnhisar Sokak 26010 Odunpazarı / ESKiŞEHİR

0 (544) 844 48 35
Paylaş: yahoogooglelivedigglinkedinnewsvinedeliciousbliggtechnorati